2010-2011 рік

Дашкевич А.О. нагороджена грамотою за успішне виконання творчого завдання у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2010/2011н.р., за спеціальністю» Фінанси» (науковий керівник Юрій Е.О.). Крім того, Дашкевич А.О.  нагороджена дипломом 2 ступеня у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг та кредит».

Під керівництвом викладачів кафедри фінансів студенти взяли участь у креативному форум-аукціоні “Бізнес, наука, студенство”. Дутчак Н.М. (Фм-51) здобула диплом І ступеня (науковий керівник – Юрій Е.О.).

 2012-2013 рік

Досить активно в 2012-2013 роках проводилась участь студентів у всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт. Так цього навчального року під керівництвом викладачів кафедри студентами була прийнята участь у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Так студенткою Котляр А.Б. під керівництвом Прядка В.В. на конкурс була відправлена наукова робота на тему «Ставка дисконтування у прийнятті фінансово-інвестиційних рішень». Наукова робота Котляр А.Б. під керівництвом Прядка В.В. зайняла ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит».

Також цьогоріч студентка 4 курсу Дмитрук О.В. та Сойник В.М. прийняли участь у Міжрегіональній студентській олімпіаді з напряму «Державні фінанси», яка відбулась 18-20 квітня 2013 року на базі Хмельницького національного університету. Студент Сойник В.М. зайняв ІІ місце на Міжрегіональній студентській олімпіаді з напряму «Державні фінанси», а студентка Дмитрук О.В. отримала грамоту за науковий підхід у розв’язуванні творчого завдання.

2013-2014  рік

Студенти університету активно приймають участь у Всеукраїнському конкурсі студентських дипломних робіт. Так цьогоріч магістерська робота студента Сойника В. зайняла 2 місце, а дипломна робота студента Петрушки В. нагороджена грамотою за «Високий рівень наукової новизни».

26 по 29 березня 2014 року переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» студенти фінансово-економічного факультету Повержук Уляну-Юлія Миколаївна (група Фм-52) та Заліско Олександр Васильович (група Фм-52) взяли участь в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» на базі  Луцького національного технічного університету для участі, яка відбудеться 27-28 березня 2014 року. За результатами участі в олімпіаді студентка Повержук Ю. зайняла 8 місце, а студент Заліско О. зайняв 7 місце.

Особливо варто відмітити активну та результативну участь  переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Державні фінанси» студентів фінансово-економічного університету Ахтемійчука Юрія Івановича (група ФК-43) та Дмитрук Ольгу Василівну (група Фм-51) в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Державні фінанси» яка відбулась на базі Хмельницького національного університету 7-10 квітня 2014 року. Так студентка Дмитрук Ольга зайняла за результатами участі в олімпіадізайняла Друге місце, при цьому вони виборолитакож друге загальнокоманднемісце.

2014-2015 роки

26-27 квітня 2015 року в Луцькому національному технічному університеті був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» в якому взяли участь студенти Буковинського державного фінансово-економічного університету Токар Себастіант (група Фм-52) та Бакай Лілія (група Фм-52). В олімпіаді взяли участь 56 студентів з більше ніж 40 вищих навчальних закладів. За результатами участі в олімпіаді Токар Себастіан посів ІІІ місце в  ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», а Бакай Лілія ІV місце.

21-24 квітня 2015 року на базі кафедри фінансів та банківської справи факультету економіки та управління Хмельницького національного університету був проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Державні фінанси» в якому взяли участь студенти Буковинського державного фінансово-економічного університету Цікал Анастасія (група ФК-47) та Федосюк Сергій (група ФКм-51).

За результатами участі в олімпіаді Цікал Анастасія зайняла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Державні фінанси», а Федосюк Сергій який посів VІІ місце, був нагороджена Почесною грамотою «За знання глосарію». Також за підсумками проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Державні фінанси» команда Буковинського державного фінансово-економічного університету посіла ІІ загальнокомандне місце.

22-24 квітня 2015 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. На Конкурс надійшло 159 студентських наукових робіт із 82 ВНЗ України, проте було відібрано галузевою конкурсною комісією тільки 40 наукових робіт для участі у заключному етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит». З 22-24 квітня 2015 року були заслухані наукові роботи на підсумковій науково-практичній конференції та визначено переможців. ІІ місце виборола студентка кафедри фінансів Іванюк Зоряна. Науковий керівник роботи д.е.н, професор Прядко Володимир Васильович. 

2015-2016 роки

31 березня – 1 квітня 2016 р. на базі Луцького НТУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» в якому взяли участь студенти Буковинського державного фінансово-економічного університету Квасниця Катерина Петрівна (група Фм-51) та Гаврилюк Марія Володимирівна (група Фм-52). В олімпіаді взяли участь 86 студентів з більше ніж 40 вищих навчальних закладів. За результатами участі в олімпіаді Квасниця Катерина Петрівна посіла ІІІ місце в  ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», а Гаврилюк Марія Володимирівна ІV місце.

13-15 квітня 2016 року на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит» спеціальності «Банківська справа», в якому взяли участь 34 студенти з 20 вищих навчальних закладів України, серед який була студентка фінансово-кредитного факультету Данилюк Тетяна Василівна (БСм-53).

За результатами участі в олімпіаді Данилюк Тетяна зайняла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит» спеціальності «Банківська справа».

З 13 по 15 квітня 2016 р. на базі Хмельницького національного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Державних фінансів», в якому взяли участь студенти Буковинського державного фінансово-економічного університету Цікал Анстасія Сергіївна (група Фм-52) та Юзва Оксана Юріївна (група ФК-41).

За результатами участі в олімпіаді Цікал Анастасія зайняла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Державні фінанси», а Юзва Оксана посіла  ІV місце.

За підсумками проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Державні фінанси» команда Буковинського державного фінансово-економічного університету посіла ІІ загальнокомандне місце.

05-07 квітня 2016 р. на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» в якому взяли участь студенти Буковинського державного фінансово-економічного університету Молодовський Антон Олександрович (група Фм-52) та Угринюк Олена Григорівна (група ФК-41). За результатами участі в олімпіаді Молодовський Антон Олександрович посів ІV місце.

Досить активно в 2015-2016 н.р. проводилась участь студентів у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт. Так, цього навчального року під керівництвом викладачів кафедри студентами була прийнята участь у ІІ відбірному етапі конкурсу студентських наукових робіт. Під керівництвом завідувача кафедри – д.е.н., професора Прядка В.В. − студент 5 курсу фінансово-економічного факультету Молодовський А. підготував роботу на тему: «Фінансування реального сектору економіки України за рахунок зовнішніх запозичень». За результатами участі в конкурсі студент виборов ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит».

 

2017-2018 роки

27 квітня 2018 року в Луцькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент». За результатами його проведення студентка Беник К. посіла 4-е місце та отримала Диплом ІV ступеня.

3 квітня 2018 року у м. Харкові на базі Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи. Студентка Гнеп М. представила на конкурс наукову роботу на тему «Оцінка ефективності фінансового моніторингу банківської системи України» (науковий керівник – Полагнин Д.Д.). За результатами рецензування та оцінки наукової доповіді на науково-практичній конференції конкурсною комісією визнана переможцем та нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

 

3-4 квітня 2018 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу наукових студенських робіт зі спеціалізації «Фінанси і кредит». До участі було допущено близько 130 робіт, з них в другому турі представлено 44 роботи. Серед яких студентка магістратури Одайська Н. презентувала роботу на тему «Оптимізація структури капіталу», під керівництвом к.е.н. Корбутяк А.Г. За підсумками заключного етапу конкурсу Одайська Н. посіла 2 місце та була нагороджена дипломом ІІ ступеня.  

18-20 квітня 2018 року в Університеті Державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа». За результатами його проведення студентка Чорногуз О. посіла 4-е місце та отримала Диплом ІV ступеня (науковий керівник Полагнин Д.Д.) 

16-17 квітня 2018 року на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся ІІ-й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування» 2017-2018 навчального року серед закладів вищої освіти. До участі було допущено близько 70 робіт, з яких в другому турі представлено 18 робіт. Студент Шевчук Я. представив на конкурс наукову роботу на тему «Механізм фінансово-кредитного страхування та його вплив на розвиток страхового ринку», під керівництвом к.е.н. Русул Л.В. За результатами рецензування та оцінки наукової доповіді на науково-практичній конференції конкурсною комісією Шевчук Я.Г. визнаний переможцем та нагороджений Дипломом ІІІ ступеня.

*****

 Щорічно викладачами кафедри практикується проведення фінансових ігор, тренінгів, круглих столів, конкурсів студентських науково-пошукових робіт, що сприяє формуванню у студентів професійних компетенцій, креативного мислення, вміння приймати управлінські рішення.

Також для підвищення рівня практичної підготовки студентів вони залучаються до участі у фінансовій грі «GlobalManagementChallenge», традиційній грі, яку організовує кафедра – «Міцний горішок», практичних виїзних семінарах, екскурсіях на виробництво, громадських слуханнях.

Конференція

30 березня 2017 року було проведено VІІ Всеукраїнську студентську наукову конференцію «Фінансово-економічна безпека та перспективи розвитку держави».  Тематика конференції передбачала 4 секцій, серед яких:

1 секція – Бюджетно-податкова безпека країни в сучасних умовах;

2 секція – Стратегія та перспективи забезпечення фінансової безпеки підприємств України;

3 секція – Безпека розвитку банківського сектору України як запорука виходу економіки з кризи;

4 секція – Стратегічні аспекти сталого розвитку страхового ринку України в умовах глобалізаційних викликів.

За результатами проведеної конференції у ній взяло участь більше 125 учасників, серед яких студенти університету та  учасники  з різних вузів України.

Олімпіада «Фінансовий менеджмент»

6-7 квітня 2017 р. на базі Луцького НТУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» в якому взяли участь студенти факультету фінансів, підприємництва та обліку Скакун Анастасія (група 512м) та Мельничук Оксана (група 512м). За результатами участі в олімпіаді Скакун Анастасія посіла ІV місце в  ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», а Мельничук Оксана нагороджена грамотою.

Олімпіада «Державні фінанси» та «Фінанси і кредит»

5-7 квітня 2017 року на базі Харківського національного економічного університету ім.  Семена Кузнеця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит»  та дисципліни «Державні фінанси», в якому взяли участь студентки Лящук Олена (група 413) та Лисенко Наталія (група 513м). За результатами участі в олімпіаді Лящук Олена зайняла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси», а студентка Лисенко Наталія посіла ІV місце в  ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямку «Фінанси і кредит»

Олімпіада «Банківська справа»

З 12 по 14 квітня 2017 р. на базі Університету державної фіскальної служби відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит» / спеціальності «Банківська справа», в якому взяв участь студент факультету фінансів підприємництва та обліку Шинкарюк Олександр (група 513м). За результатами участі в олімпіаді Шинкарюк Олександра зайняв ІV місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит» / спеціальності «Банківська справа».

Олімпіада «Страхова справа»

З 16 по 17 квітня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті  було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа» в якому взяли участь студенти Сукіасян Армен та Василів Лілія. За результатами участі в олімпіаді студенти зайняли ІV місця.

Конкурс «Фінанси і кредит»

Одним з напрямів наукової роботи студентів є написання наукових робіт. ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт відбувся  4-6 квітня 2017 року у Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченка на економічному факультеті відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит». Студентка групи 511м факультету фінансів, підприємництва та обліку Юзва Оксана представила наукову роботу на тему «». Запропоновані інноваційні ідеї у науковій роботі та ґрунтовна презентація студентки були оцінені та відзначені дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник роботи к.е.н, доцент Грубляк Оксана Михайлівна.

Конкурс «Банківська справа»

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «Банківська справа» відбувся 7 квітня на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університету банківської справи». В конкурсі прийняли участь дві наукові роботи студентів факультету фінансів, підприємництва та обліку Кирчу Івана та спільна наукова розробка Шинкарюка Олександра та Лисенко Наталії. За участь у конкурсі студенти відзначені грамотами.