«TOURISM IN FUNCTION OF DEVELOPMENT OF THE REPUBLIC OF SERBIA»

З 1 по 3 червня 2017 року доцент кафедри економіки та безпеки підприємства факультету фінансів, підприємництва та обліку Белей Світлана Іванівна  прийняла участь у міжнародній науковій конференції «TOURISM IN FUNCTION OF DEVELOPMENT OF THE REPUBLIC OF SERBIA», яка проходила в м. Врнячка Баня організована факультетом готельного менеджменту і туризму університету Крагуєваца, Сербія.

Проведено ряд зустрічей з метою обговорення спільних заходів та перспектив співпраці з деканом факультету готельного менеджменту і туризму університету Крагуєваца  проф. Драго Цвіяновічем.

В рамках заходу було підписано угоду про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та факультетом готельного менеджменту і туризму університету Крагуєваца. Налагоджено перші контакти з університетами Хорватії, Македонії та Словенії.