До Днів науки, 25 травня 2017 року для студентів 3 курсу факультету фінансів, підприємництва та обліку викладачами кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва було проведено фінансову гру.

Фінансова гра активізує пізнавальну діяльність, підвищує інтерес до знань, розвиває навики здорової конкурентної боротьби та бажання перемоги.

В ході боротьби за титул “Міцний горішок”, Гнеп Мар’яна Степанівна (312 група) виборола заслужене 1 місце. Друге місце – Волинська Катерина Миколаївна (311 група), третє – Гула Мар’яна Миколаївна (312 група).

За сприяння Голови студентського профбюро Шиндирук Ангеліни усі учасники отримали цікаві призи та грамоти.

Щиро сподіваємось, що проведений захід сприятиме розвитку творчої активності студентів, самостійного мислення та вмінню швидко приймати рішення.