26 – 28 квітня 2017 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «Регіональна економіка». Студенти ІІ курсу 211 групи факультету фінансів, підприємництва та обліку прийняли участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «Регіональна економіка».

Васютяк А.В. відзначена почесною грамотою за ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «Регіональна економіка».

Парпауц С.І. відзначена дипломом за І місце у номінації «За вільне оперування статистичними даними» ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «Регіональна економіка».

Науковий керівник к.е.н., асистент кафедри економіки та безпеки підприємства Шахраюк-Онофрей С.І.

Вітаємо з гідним результатом переможців та їх наукового керівника!

Бажаємо подальших наукових здобутків, натхнення та успіхів на творчій ниві.

Кафедра економіки та безпеки підприємства факультету фінансів, підприємництва та обліку.