22 березня 2017 року у Київському національному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІVрівнів акредитації.

Студентка 4 курсу групи 416с факультету фінансів, підприємництва та обліку Руснак Тетяна Василівна з науковою роботою на тему: «Забезпечення економічної безпеки України у процесі міжнародної трудової міграції» (науковий керівник к.е.н., асистент кафедри економіки та безпеки підприємства Колосінська М. І.) виборола перемогу та отримала диплом ІІІ ступеня.

30 – 31 березня 2017 року завершився заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Економіка сільського господарства та АПК», який проходив на базі Подільського державного аграрно-технічного університету.

Студентка 5 курсу групи 512 факультету фінансів, підприємництва та обліку Мельничук Оксана Василівна з темою наукової роботи «Транскордонне співробітництво як інструмент вирівнювання диспропорцій розвитку сільських територій Чернівецької області» (науковий керівник доцент кафедри економіки та безпеки підприємства Белей Світлана Іванівна) отримала диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо з гідним результатом переможців та їх наукових керівників!

Бажаємо подальших наукових здобутків, натхнення та успіхів на творчій ниві.

Кафедра економіки та безпеки підприємства факультету фінансів, підприємництва та обліку.