Приємним сюрпризом для студентки 2 курсу факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Аксентій Тетяни, було отримання запрошення на участь у проекті академічної мобільності студентів Erasmus+ , на період навчання з 20.02.2017 по 18.06.2017 року. Програма Erasmus+ відкрила можливість Тетяні, навчатися у найстарішому вищому навчальному закладі Румунії в місті Ясси, в університеті Александру Іоан Куза.

Уже з перших днів навчання Тетяна відзначає, що участь у програмі Erasmus+ дає можливість отримати нові знання, підвищити рівень володіння іноземними мовами та отримати неповторний досвід міжкультурного спілкування. За невеликий період перебування в Яссах Тетяна познайомилась з студентами із різних країн: Франції, Марокко, Молдавії, Румунії, Білорусії, Іспанії, Норвегії, Туреччини, Грузії і України. З її слів, Erasmus+ – це освітня програма ЄС, яка сприяє мобільності студентів, отримання стипендії, а найголовніше можливості особистого розвитку!