Вітаємо команду  фіналістів стартап «Paw Hotel» – студентів 2 курсу  231гр. спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Катерину Швайко, Ілону Рибку і Христину Савку з тим, що потрапили  в десятку найкращих з усіх 120 команд-учасників по Україні і участю у фінальному пітчі студентських стартапів!!!

Курс « Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами» не завершився лише здачою заліку з даної дисципліни!  Найкращі студентські проекти були подані на конкурс студентських стартапів. І сьогодні, наша команда стартап «Paw Hotel» потрапила до 10 найкращих!!!

Позаду понад 120 учасників на перших буткемпах, 56 у пів фіналах, і нарешті — 10 фіналістів, серед яких команда «Paw Hotel» кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності факультету фінансів, підприємництва та обліку ЧНУ ім. Ю. Федьковича, на чол. з спікером Швайко Катериною; членами команди: Рибкою Ілоною; Савкою Христиною. Науковий керівник: к.е.н. Кравчук Ірина Петрівна.

Студенка Швайко Катерина поділилась враженнями від участі в конкурсі стартапів: «Наша команда отримала корисний досвід при підготовці до конкурсу «Підприємницький університет» від бізнес інкубатора «YEP». Спочатку ми презентували свою роботу в півфіналі, де разом з нами були ще біля 60 команд. Конкуренція була велика, але нам вдалося потрапити в десятку фіналістів. Перед фінальним пітчем в нас було декілька зустрічей з засновником «YEP», де він допомагав нам вдосконалити нашу презентацію і також дав багато корисних порад. Нам дуже сподобалася дружня атмосфера до та під час конкурсу».

Фінальний пітч конкурсу проходив за ініціативи “Підприємницький університет”, що  реалізується мережею стартап-інкубаторів YEP спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Ukrainian Startup Fund, за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Переглянути презентацію