Щорічно, кінець грудня відзначається випуском висококваліфікованих фінансистів на ринок праці. Цей рік змусив всіх освітян перейти на нові методи навчання, тому і захист магістерських робіт відбувався онлайн. Попри це, всі здобувачі справились з новими викликами, достойно, на високому науковому та практичному рівні представили на захист і захистили свої магістерські дослідження.

Дорогі випускники! Колектив викладачів кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва, керівники магістерських робіт вітають Вас із успішним завершенням освітнього  рівня магістра та здобуттям кваліфікації магістра з фінансів, банківської справи та страхування.

Бажаємо вам міцного здоров’я, творчої енергії! Невпинно йти вперед, долати всі перешкоди і ніколи не здаватися!

Свою думку стосовно навчання на нашому факультеті у цей важливий та святковий час висловили і наші випускники.

Хоміцький Віктор (випускник 611 групи, магістр спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»): «Протягом останніх років я був частинкою сім’ї ЧНУ і мені доволі прикро покидати ці рідні стіни, проте знання, навички та амбіції, якими наділив мене університет, завжди допомагатимуть мені в повсякденному житті і на роботі. Я дійсно щасливий отримати диплом ЧНУ ім.Ю. Федьковича, який дасть мені змогу знайти своє місце в світі. З радістю в серці згадуються всі сесії та семінари, всі переживання та посмішки, які супроводжували нас протягом цих років. Ще раз дякую викладачам, які постійно піклувались про студентів, навчали та допомагали у всьому. Ви найкращі!».

Якубовський Іван (випускник 612 групи, магістр спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»): «Хотілося б подякувати кафедрі та всьому викладацькому складу за настільки цікаві та приємні емоції за час навчання, за те, що всі викладачі з повною віддачею допомагали всім студентам без виключення. Я жодного разу не пошкодував, що вступив у ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Впевнений, що буду використовувати всі набуті навички та знання».

Гущіна Анна (випускниця 611 групи, магістр спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»): «Здається, ніби лише вчора ми вперше переступили поріг нашого факультету. Важко усвідомити, що з того часу вже минуло майже 6 років нашого навчання. Цікаві та змістовні пари, веселі перерви та зустрічі з одногрупниками, модульні контрольні та сесії – це все вже позаду. Тепер розпочинається новий етап нашого життя. Я впевнена, що знання та вміння, отримані під час навчання, допоможуть нам стати гідними членами суспільства та досягти успіхів у професійному житті».