16 та 17 грудня на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності факультету фінансів, підприємництва та обліку відбувся захист магістрів – здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Майбутні фахівці представили результати своїх кваліфікаційних робіт, виконаних на базі та з використанням даних діяльності провідних підприємств Чернівецької та інших областей України. Всі магістерські роботи виконані на високому рівні під керівництвом наукових керівників-викладачів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності  пройшли рецензування провідними фахівцями, що працюють на базах дослідження та отримали схвальні відгуки рецензентів–науковців, що дійсно підтверджує високий та професійний рівень їхнього виконання. Окремі магістерські дослідження також отримали з підприємств довідки про впровадження результатів їх роботи на досліджуваному об’єкті магістерського дослідження.

Шановні випускники! Андрицький Богдан, Гевко Вікторія, Гольцова Ірина, Гринчак Дмитро, Дрозд Анна, Коник Павло, Копичинський Іван, Ксенофонтова Анастасія, Кубінська Любов-Валерія, Лазоренко Анастасія, Літва Софія, Лозяк Оксана, Панчук Катерина, Первуляк Ірина, Пінькас Артур, Прокопів Наталія, Раду Владислав, Романюк Галина, Стульський Михайло, Вітаємо Вас з цією визначною подією у Вашому житті, пишаємося Вами та бажаємо професійного зростання, успіхів і кар’єрного зростання у вашій професійній діяльності й, безумовно, матеріального та морального задоволення від вашої роботи!