Відбувся фінальний пітч стартап ідей команд 231 групи спеціальності «Підприємництво, торівля та біржова діяльність» в межах дисципліни: «Створення стартапів в бізнесі» (викладач к.е.н. Кравчук І.П.). Впровадження даної навчальної дисципліни у партнерстві з YEP дозволило нашим студентам інтегруватись в студентську стартап екосистему та створити свій  перший проект з бізнес-моделлю, маркетинговим планом та командою.

Під час фінального пітчу були відзначені команди, що працювали над розвитком стартапу  онлайн-біржі репетиторів “Succeed” (Лучик Павло, Ванзяк Богдана, Комлєв Ігор) та «Готель для тварин» (Швайко Катерина, Рибка Ілона та Савка Христина).

Команда «Succeed»  презентувала стартап ідею онлайн-біржі репетиторів “Succeed”. Основна задача стартапу – створення зручної біржі з пошуку репетиторів, що зможуть швидко, якісно та ефективно підготувати до складання ЗНО або підвищення уже існуючих навичок у предметах. Особливістю даної ідеї є зручність пошуку, ефективність навчання та якісний контроль успішності кожного користувача.

За словами учасників команди  «Готель для тварин»: «Після валідації нашої ідеї, ми зрозуміли, що така послуга, як зооготель справді потрібна в нашому місті. В Чернівцях існує лише один готель для тварин з невеликою кількістю кімнат для домашніх улюбленців, тому, на нашу думку, створення ще одного, більш  інноваційного та функціонального зооготелю буде хорошою ідеєю. Під час вивчення дисципліни ми дізнались багато цікавого та здобули нові навички, а також більш згуртувалися як команда, тому що від початку семестру до кінця працювали над нашою ідеєю та пройшли всі стадії формування команди».