Упродовж лютого-червня 2020 року на базі Одеського національного політехнічного університету проходив Всеукраїнський конкурс дипломних робіт для студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за освітніми рівнями «магістр» та «бакалавр».

Наші студенти завжди доводять, що вони найкращі. Приємно відзначити, що робота магістра спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Полієвої Анастасії Юріївни посіла І місце у Конкурсі (науковий керівник д.е.н., доцент Зибарева О.В.). Робота магістра Когута Назарія Олеговича (під керівництвом к.е.н., доцента Яскал О.О.) стала переможцем у номінації «За високий рівень теоретичного обґрунтування досліджуваної проблеми».

Пишаємося нашими випускниками-бакалаврами Ксенофонтовою Анастасією Юрієвною, Первуляк Іриною Василівною, Городенським Віктором Дмитровичем, роботи яких були відзначені у номінаціях: «За формулювання цілісної концепції досліджуваної проблеми», «За висвітлення актуальних проблем розвитку галузі», «За високий аналітико-методичний рівень розробки» (наукові керівники к.е.н. Кравчук І.П., Лучик О.І).

Щиро вітаємо переможців Конкурсу та їхніх наукових керівників і бажаємо творчої наснаги, професійного зростання та нових перемог!