На базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за напрямом «Туризм», на який надійшло 104 студентських наукових роботи серед яких було обрано 26 найкращих. Є привід для радості й Чернівецькому національному університету імені Юрія Федьковича!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено студентку 3 курсу факультету фінансів, підприємництва та обліку Анастасію Савчук, яка під керівництвом свого наукового керівника к.е.н., доцента Мар’яни Колосінської презентувала актуальне дослідження на тему: «Туристи як ініціатори розвитку територій».

Вітаємо Анастасію та її наукового керівника з гідним результатом! Бажаємо подальших наукових здобутків, натхнення та успіхів на творчій ниві.