У Державному університеті «Житомирська політехніка» 30 квітня 2020 року було визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво». Підбиття підсумків здійснювалось на основі рейтингового списку за результатами першого етапу ІІ туру конкурсу.

Переможцями були оголошені студенти-автори 36 конкурсних робіт. Є нагода для радості й Чернівецькому національному університету!

Дипломами переможців ІІІ ступеня нагороджено студенток-магістранток спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» факультету фінансів, підприємництва та обліку Ксенофонтову Анастасію та Первуляк Ірину з темою дослідження: Еко-напрямок вендингового бізнесу  (науковий керівник – к.е.н., доцент Євгенія Скляр).

Вітаємо Анастасію та Ірину і їх наукового керівника зі здобутками! Нових наукових пошуків та досягнень!