Загальнонаціональний карантин суттєво вплинув на організацію освітнього процесу в Україні загалом та в ЧНУ ім. Ю. Федьковича. У складних умовах наш університет продовжує ефективно функціонувати, активно діджиталізуючись. Яскравим свідченням цього є успішно проведений день відкритих дверей 24 квітня 2020 року.

Факультет фінансів, підприємництва та обліку активно долучився до даного заходу з використанням онлайн-сервісу «GoogleMeet». Дана зустріч об’єднала більше 50 учасників (з них переважна більшість – потенційні абітурієнти), які мали можливість отримати інформацію про навчання на факультеті та умови вступу у 2020 році.

Декан факультету, к.е.н., доцент Максим Григорович Марич у своєму виступі акцентував увагу на перевагах навчання на факультеті, особливостях вступу та організації освітнього процесу, можливостях міжнародної студентської мобільності та наукових досягненнях студентів.

Спікерами від кожної кафедри було детально  представлено освітні програми в межах спеціальностей факультету, особливості організації навчання та перспектив подальшого працевлаштування і конкурентоспроможності на ринку праці.

Студентський парламент і профбюро наглядно продемонстрували організацію навчання та сучасного дозвілля студента нашого факультету.

Під час проведення дня відкритих дверей потенційні абітурієнти активно долучились до діалогу з адміністрацією факультету, ставлячи різноманітні запитання (наявність державних місць на спеціальностях факультету; терміни реєстрації на ЗНО; можливості вступу на магістратуру з інших спеціальностей; особливості та право на отримання податкової знижки тощо). У формі двохгодинного онлайн-діалогу майбутні абтурієнти мали можливість послікуватися з адміністрацією, викладачами, задати питання та отримати вичерпні відповіді на них.

Сподіваємось, що 1 вересня 2020 року ми зустрінемось з Вами на святі Першого дзвоника в резиденції ЧНУ, але вже в якості студентів факультету фінансів, підприємництва та обліку.