Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд «Лідери змін» та Фонд «Боруссія» оголошують набір для мотивованих, активних молодих людей з Білорусі, Молдови, Росії та України на участь у Програмі Study Tours to Poland (STP). STP – це півтора тижня інтенсивної пізнавальної програми в міждународній групі однодумців, підчас котрої учасникам надається можливість отримати нові знання та навички, познайомитися з цікавими людьми, відвідати розвиваючі заходи. STP – це не тільки новий досвід, але і передача власного. На відпочинок не залишається багато часу, але спільний час, проведений з іншими учасниками, організаторами та волонтерами дає можливість пізнати ближче ровісників з сусідніх країн та знайти нових друзів.  Для участі в STP кандидати проходять відбір на конкурсній основі.

ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ STP У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь студенти вищих навчальних закладів, які сполучають успішне навчання з позанавчальною діяльністю своїх вишів (наприклад, у студентському самоврядуванні) або такі, що проявляють свою активність в діяльності громадських/молодіжних організацій, у волонтерських рухах, тощо

• Кандидати повинні відповідати наступним формальним вимогам одночасно:
  • Бути громадянами Білорусі, Молдови, України або Росії
  • Мати від 18 до 21 років (кандидати народжені в період від 1 липня 1998 до 31 грудня 2001 р., громадяне Молдови від 1 січня 1998 до 31 грудня 2001 р.)
  • Навчатися у вищих навчальних закладах Білорусі, Молдови, України та Росії (у Воронезькій, Ленінградській, Калінінградській, Московській, Новгородській областях і містах Москва та Санкт-Петербург)
  • Мати дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 30 вересня 2020 р.)
  • Не брати раніше участі у Програмі Study Tours to Poland

Детальніше за посиланням