З метою поглиблення теоретичної та практичної підготовки майбутніх фахівців спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”, 9 грудня 2019 року студенти 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з доцентами кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва Федишин М.П., Абрамовою А.С. та Жаворонком А.В. відвідали Чернівецьку обласну дирекцію АБ «УКРГАЗБАНК».

Зустріч була проведена у формі діалогу заступника директора ЧОД АБ «УКРГАЗБАНК» Вороніна А.С. зі студентами, що дозволило отримати відповіді з конкретних питань щодо позиції банку серед інших державних банків, специфіку роботи, стратегічні орієнтири установи та розширити обсяг знань студентів 3 курсу щодо особливостей роботи держбанку в сучасних умовах.

Після завершення зустрічі на кожного студента очікував несподіваний та  приємний подарунок від Чернівецької обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» – Пам’ятна 10-гривнева монета «День українського добровольця».