29.11.2019 року для студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» проведено практичне заняття на прикладі діяльності ТЦ «Епіцентр» з особливостей здійснення підприємницької діяльності в сфері торгівлі. Студенти почули про історію успіху потужної компанії на ринку України, розповідь про діяльність компанії з зазначенням конкретних показників, специфіки управління і організації діяльності компанії, яка налічує 32000 працівників та 66 маркетів, мотивації працівників тощо.

Цікавою була розповідь про знижки і акції на період «чорної п’ятниці», яка останніми роками стала популярним маркетинг ходом українських магазинів. Окрім презентації ми мали змогу поринути в новорічну казку, відвідавши Різдвяну ярмарку, яка показала нам, що свята наближаються:)

Дякуємо керівництву гіпермаркету «Епіцентр» за можливість проведення такого заняття для наших студентів і менеджеру з персоналу пані Наталії за цікаву презентацію компанії!