Студенти  спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»  разом із викладачами кафедри А.В. Марич, О.О. Яскал та деканом факультету фінансів, підприємництва та обліку Маричем М.Г. 20 вересня провели практичне заняття на ТОВ «ЛІЛАК», яке розташоване в смт. Глибока Чернівецької області.

Підприємство є лідером у заготівлі, виробництві та реалізації органічного березового соку в Україні. Постійно оновлюється асортимент продукції, який налічує більше 50 видів. Продукція реалізується в Україні та в Європі (Польща, Румунія, Угорщина, Чехія, Франція, Італія, Німеччина, Швейцарія та ін.). Студенти ознайомились із структурою підприємства, побували у виробничих цехах, лабораторії, складі готової продукції.

Відгуки наших студентів: «На виробництві нам розповіли про всі етапи підготовки та консервації, стандарти якості, особливості реалізації продукції на внутрішньому ринку та виходу на ринки інших країн», «Ми побачили на власні очі і дегустували різні види соків, які були дуже смачні!», «Я вдячна нашому факультету, нашим викладачам, що організували таку поїздку, це було цікаво!!!», «Я повернувся з яскравими, неповторними враженнями від побаченого і почутого, а головне — ще раз переконався у правильності вибору спеціальності!».