Прямуючи шляхом Євроінтеграції важливим стає проведення просвітницьких заходів для молоді, щоб пояснити особливості реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

З цією метою було проведено гру для молоді «Eurosession», яку організували Представництво Європейського Союзу в Україні. В грі взяли участь сім команд. В складі команди факультету фінансів, підприємництва та обліку брали участь студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» І і ІІ курсів: Ванзяк Богдана, Комлєв Ігор, Лучик Павло, Новак Тетяна, Панфілов Артем, Фуштей Олена, Харітонова Діана. Завдяки творчому підходу Артема Панфілова до пояснення слів за умовами гри та хорошій ерудованості учасників команди студенти вибороли ІІ місце  і отримали заохочувальні призи.

Вітаємо з перемогою !!!