Дорогі студенти, дружній та теплий колектив викладачів та студентів факультету фінансів, підприємництва та обліку щиро вітає Вас та Ваших батьків з Днем знань та початком навчального року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича!

В такий сонячний та сповнений надіями день щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, майбутніх наукових злетів, легкого та цікавого здобуття знань в колективі щирих друзів та відданих викладачів! Нехай кожний день буде цікавим, веселим та продуктивним на довгому шляху становлення Ваших професійних вмінь, навичок та досвіду. З впевненістю та ентузіазмом реалізовуйте ваші наукові та практичні ідеї та з легкістю крокуйте до вашої цілі! Успіхів Вам!

З повагою декан, викладачі та студенти факультету фінансів, підприємництва та обліку!