Інтернаціоналізація освіти та міжнародні програми мобільності є одним із невід’ємних елементів успішного функціонування сучасного ЗВО.

Приємно те, що продовжують приймати участь у цьому процесі викладачі факультету фінансів, підприємництва та обліку. Зокрема, протягом 17-21 червня 2019 року асистент кафедри управління проектами та безпеки підприємства, к.е.н., доцент Колосінська Мар‘яна проходила стажування в Ясському університеті імені Александра Іоана Кузи (Румунія) у рамках програми академічної мобільності Еразмус+.

Програма стажування передбачала відвідування тренінгових та лекційних занять, обмін досвідом із представниками із 11 країн світу, знайомство із особливостями організації робочого процесу колег із вузу-партнера, представлення власного бачення подальшого розвитку міжнародної співпраці між закладами освіти у майбутньому.

Колосінська Мар’яна відзначає, що пройдене навчання на базі Ясського університету імені Александра Іоана Кузи з метою підвищення кваліфікації та стажування забезпечило її професійний розвиток, поліпшило знання мови і дозволило вивчити нові методики організації навчального процесу, які можна буде застосувати в рідному університеті. Найціннішим для неї була можливість безпосереднього спілкування із представниками ЗВО із Грузії, Ізраїлю, Марокко, Тунісу, Вірменії, Узбекистану, Сербії, Чорногорії, Алжиру та інших країн світу.

Це досвід, що залишиться на все життя!!!