В Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Литви, Білорусії, Туркменістану, Словаччини. Тому особливо приємно, що серед 53 авторів робіт дипломами ІІІ ступеня було відзначено і студентів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича Ксенофонтову Анастасію та Мамєдову Шахнозу, науковий керівник доц. Скляр Є.В.

Шановні наші переможці, хочеться сказати вам: «Так тримати!», але ж ви й так, без зайвих слів, тримаєте студентську науку факультету фінансів, підприємництва та обліку на найвищому рівні! Нехай же ідеї, яким присвячені ваші наукові розвідки, у найближчому майбутньому знайдуть реальне втілення у проектах в сфері зв’язку чи вдосконаленні телекомунікаційних підприємств України.