Чергове засідання травневої Вченої ради факультету розпочато з вручення атестатів доцента викладачам кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва, кандидатам економічних наук Федишин Майї Пилипівні, Поповій Любов Василівні  та Абрамовій Алла Сергіївні. Щирі вітання та побажання не зупинятися на досягнутому!

Також на засіданні відзначено грамотами наукові досягнення студентів факультету – призерів наукових  конкурсів та їх керівників: Хортюка В.В. (диплом ІІ ступеня зі спеціальності «Економіка та управління в сфері торгівлі», науковий керівник Кравчук І.П.); Ксенофонтову А.Ю. і Первуляк І.В. (диплом ІІІ ступеня зі спеціалізації «Підприємництво», науковий керівник Скляр Є.В.). Вітаємо призерів та їх наукових керівників!