Одним із завдань, яке постає перед сучасним науковцем і викладачем, є обізнаність про виклики та тенденції інноваційного розвитку економіки. З цією метою делегація від факультету фінансів, підприємництва та обліку у складі Гуменюка А.М., Колосінської М.І., Яскал О.О. та Яскала І.В. прийняла участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури», яка відбулася у м. Львів на базі НУ «Львівська політехніка» 23-25 травня 2019 року.

Представлені доповіді характеризувались актуальністю, своєчасністю, порушували важливі питання сьогодення: розвиток інноваційної інфраструктури як передумова побудови успішного національного бренду, функціонування стартап школи як складової інноваційної інфраструктури університету та міста, виклики цифрової трансформації бізнесу України та багато інших.

Дуже насиченою і цікавою була доповідь Івана Кульчицького на тему «Нові перспективи розвитку співпраці Україна-ЄС у сфері цифрової економіки та інноваційної інфраструктури». Фахівець, що працює на зазначеними питаннями уже багато років, довів до відома присутніх важливі аспекти співпраці України та ЄС, повідомив про функціонування програми Горизонт-2020 та участь у ньому українських науковців і практиків.

Надвичайно корисною та пізнавальною була дискусії у форматах тематичних майстер-класів, воркшопів, презентацій та пітчингу стартапів тощо. «круглого» столу з представниками бізнесу, яка сприяє взаємодії стейкхолдерів у формуванні інноваційної інфраструктури. Конференція відбувалась під час Форуму «Інноваційна весна 2019» на території Tech Startup School Львівської політехніки.