Хорошою традицією кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності є організація занять на виробництві як одного з елементів дуальної освіти. Тому 13 травня відбулася захоплююча подорож студентів 3 та 4 курсів кафедри із доцентами кафедри Яскал І.В. та Яскал О.О. до міста Львова для знайомства із секретами поліграфічного бізнесу на основі підприємств Диз-арт та MiniZavod.

Власник ПП Диз-арт ознайомив із сучасним поліграфічним виробництвом та технологічним обладнанням, організацією роботи підприємства, а також показав усі тонкощі створення упаковки – від виготовлення макету до готової продукції. Інше підприємство, MiniZavod позиціонує себе як майстерня і спеціалізується на шовкотрафаретному, цифровому та швейному друці. На власні очі студенти побачили, як створюється записна книга і друкується принт на футболці. Так як, ці підприємства входять до кластеру видавничої діяльності та поліграфії, керівники також розповіли, що у багатьох випадках швидшій реалізації ідей допомагає відкритість та співпраця всередині кластеру. Всі розглядали ці процеси із вогником в очах, адже коли людина робить щось дійсно оригінальне, це надзвичайно круто, вона відчуває себе необхідною у цьому світі.

Між виробничими екскурсіями студенти насолоджувались одним із найкрасивіших міст нашої України, кожна вуличка якого наповнена ароматною кавою, духом романтиків і архітектурною довершеністю.

На думку наших студентів: «Такі неформальні зустрічі дають змогу побачити реальний бізнес у дії», «Це була цікава подорож у світ поліграфічного бізнесу та корисної інформації»!

Дякуємо керівникам і працівникам усіх підприємств за гостинність, небайдужість, цікаві розповіді і той заряд позитиву, який ви дали студентам!