Добра традиція, а не просто звичайний захід відбувся 14 травня 2019 року на факультеті фінансів, підприємництва та обліку, приурочений святкуванню тижня факультету. Мова йде про конкурс на визначення кращого студента серед других та третіх курсів «Міцний горішок», основною метою якого є демонстрація та заохочення досягнень студентів у навчальній діяльності, зокрема в галузі фінансів, виховання наполегливості, впевненості в собі, віри у власні сили.

Вболівальники мали можливість стати свідками справжнього турніру кмітливості, розуму та ерудиції, а учасники, в свою чергу, показали неабиякий рівень теоретичних знань. Цього року учасниками гри стали 6 студентів факультету фінансів, підприємництва та обліку.

Фіналістами стали Драгомирецький А. – І місце та Орлик Я. – ІІ місце.

Всі присутні отримали море позитивних емоцій, незабутні враження та чудові подарунки, оскільки метою даного конкурсу є креативний підхід, ерудиція, логічне мислення для пошуку відповідей на поставлені питання. Завдяки цьому конкурсу, кожен присутній зміг побачити рівень підготовки та всебічної ерудованості майбутніх фахівців, які гартуються в нас на факультеті.