Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності створює умови не тільки для успішного освоєння обраної спеціальності, але й для всебічного творчого та культурного розвитку студентської молоді, підтримки серед студентів культу здорового та активного способу життя. Також значна увага на кафедрі приділяється виховній роботі зі студентами та організації їх дозвілля.

У зв’язку з цим уже традиційним для викладачів та студентів кафедри став виїзд на природу з метою активного проведення часу та спілкування у неформальній обстановці. Особливістю цьогорічного заходу стала участь у ньому студентів коледжу ЧНУ.

Треба сказати, студенти з потенційними абітурієнтами, кураторами прекрасно провели час!

Бажаючі взяли участь у низці тематичних вікторин, конкурсів, що вимагали виявлення підприємницької ініціативи, бізнес-квестах та інших рухливих іграх. Майбутні абітурієнти мали можливість познайомитись з викладачами, задати їм питання. Для студентів різних курсів такий захід – це зручний спосіб поспілкуватися між собою. Цікаво та пізнавально, коли студенти старших курсів діляться враженнями про пошук роботи або про роботу, яку вони вже знайшли.

Задоволені, усі повернулися додому з новими позитивними враженнями та емоціями!

Особлива подяка декану факультету Маричу М.Г. та викладачам коледжу Марич А.В. та Семенюк Ю.В., які знайшли можливість долучитися до організації заходу.