23 квітня 2019 р. на базі Харківського державного університету харчування та торгівлі відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу зі спеціалізації «Економіка та управління в сфері торгівлі». За результатами рішення конкурсної комісії студенти групи 331 кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Хортюк Владислав та Тодераш Ганна вибороли ІІ місце та були відзначені дипломом відповідного ступеня. Тема доповіді: «Аутсорсинг послуг фулфілмента для електронної комерції в Україні».

Вітаємо Владислава, Ганну та їх наукового керівника к.е.н. Кравчук Ірину Петрівну із науковим здобутком!

Бажаємо Вам нових наукових здобутків у майбутніх пошуках, здійснення всіх професійних і особистих задумів! Тільки невпинного руху вперед, наполегливості у досягненні поставлених цілей та подальших успіхів у науковій роботі!