Однією із переваг навчання на факультеті фінансів, підприємництва та обліку є практична спрямованість отримання знань нашими студентами, так і потенційними абітурієнтами. На підтвердження цього, 12 квітня 2019 року в рамках профорієнтаційної роботи, викладачами кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва Поповою Л.В. та Полагнином Д.Д. факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на чолі з деканом факультету Маричем М.Г. організовано поїздку студентів 3 курсу коледжу ЧНУ ім. Ю.Федьковича спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» в серце банківського сектору України, в місце, де починається процес створення грошової одиниці нашої Батьківщини, Банкнотно-монетний двір та інші підрозділи Національного банку України. 40 студентів коледжу, майбутні студенти факультету, отримали море позитивних емоцій та змогли застосувати свої знання на практиці. Лекції, круглі столи, диспути – це важливі компоненти формування сучасного фахівця, але побачена власними очима робота працівників НБУ  та Банкнотно-монетного двору НБУ є ключовою формою навчання студентів.

Під час екскурсії студенти ознайомились із структурою НБУ, відвідали Музей, де побачили велику кількість експонатів монет та купюр, починаючи із початку 20ст. до сьогодні, а також цінні папери, ювілейні пам’ятні монети та старовинні цінності; ознайомились із процесом чеканки  монети та державних орденів, відвідавши Банкнотно – монетний двір; побували біля Державної скарбниці України. Керівництво двору розповіло студентам історію його будівництва, показало весь виробничий цикл. Це було надзвичайно цікаво та пізнавально.

Однозначно, після завершення екскурсії кожен коледжист переконався у правильності вибору спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Окрім цього, студенти побували біля Верховної Ради України та адміністрації Президента, прогулялися Майданом Незалежності та біля Арки Дружби народів.

Окремо хочеться висловити подяку директору коледжу Собчуку О.В., заступнику директора з навчально-виховної роботи Докаль О.Я., заступнику директора з навчально-методичної роботи Дерев’янчуку М.Я., куратору групи 326 Марич А.В. та викладачу коледжу Семенюк Ю.В. за сприяння, допомогу в організації поїздки та виховання коледжистів. Ми вдячні студентам за створену атмосферу, енергійність  та активність.

Сподіваємось, що у жодного студента не залишилось жодного сумніву щодо продовження навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» на факультеті фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.