Студенти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності беруть активну участь у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з різних напрямів та спеціальностей. Так, 10-10 квітня 2019 р. на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу зі спеціалізації  «Підприємництво».

Факультет фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у конкурсі представляли студентки кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ксенофонтова Анастасія та Первуляк Ірина. Під час підсумкової  конференції за участі представників закладів вищої освіти з усієї України Анастасія та Ірина вибороли ІІІ місце та були відзначені дипломом відповідного ступеню.

Вітаємо Ірину та Анастасію та їх наукового керівника к.е.н., доц. Скляр Євгенію Володимирівну із науковим здобутком. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, реалізовувати свій творчий та науковий потенціал, а також досягати висот в усіх сферах життя!