Останнім часом в Україні люди все частіше стали цікавитися темою пасивного доходу. Заробити грошей і поліпшити своє матеріальне становище — перспектива вельми приваблива. Саме про це мали змогу дізнатися студенти  4 курсу спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” в Центрі біржових технологій.

Cемінар проведений з питань управління капіталом та інвестування, який викликав неабиякий інтерес. Студенти, які протягом всього заходу уважно слухали нову для себе інформацію, брали активну участь в обговоренні актуальних проблем сьогодення, а також ставили запитання, які їх цікавили. Сам семінар був досить насиченим та інформативним. Куди інвестувати гроші? Нові способи пасивного заробітку? Як і чому росте вартість золота? В євро або доларах надійніше зберігати свої заощадження? На ці питання відповіла спікер цього заходу – фінансовий консультант ЦБТ-Чернівці Маріанна Керстенюк. І на завершення семінару сама активна студентка Оксана Лозяк отримала винагороду – книгу «Как заработать на бирже?»