4 квітня 2019 року для студентів факультету фінансів, підприємництва та обліку, які навчаються за освітньою програмою «Публічні, корпоративні фінанси та фінансове посередництво» проведено тренінг «Ґендерне бюджетування – запорука рівності та ефективного використання бюджетних коштів» на базі Чернівецької обласної державної адміністрації. Майбутні фінансисти мали можливість поспілкуватись з заступником голови Чернівецької ОДА Богатирцем Ігорем Миколайовичем, щодо сучасного розвитку нашого краю, обговорити здобутки та перспективи крайових органів влади.

Цікавою та корисною для студентів була презентація про ґендерно-орієнтоване бюджетування (ҐОБ), яку презентувала директор департаменту фінансів Дякова Анжела Анатоліївна. З основними здобутками та результатами ґендерного бюджетного аналізу програм у різних галузях ознайомила консультант проекту – Тетяна Василівна Данілова. Завдяки тренінгу студенти-фінансисти мали можливість закріпити та розширити на практиці набуті на кафедрі теоретичні знання.