Облік, аналіз, контроль та оподаткування – це процеси, значення яких зростає в умовах необхідності забезпечення комплексного економічного розвитку територіальних громад. З метою ознайомлення студентів спеціальності «Облік і оподаткування» із особливостями функціонування обліково-аналітичних систем об’єднаних територіальних громад  3 квітня 2019 р. викладачами кафедри обліку і оподаткування факультету фінансів, підприємництва та обліку організовано та проведено зустріч із заступником голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігорем Богатирцем, директоркою Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Анжелою Дяковою, начальником відділу доходів Ніною Штефанович.

У результаті чого майбутніх обліковців, податківців та аудиторів було ознайомлено з механізмами формування дохідної частини місцевих бюджетів, зокрема бюджетів об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад на основі «Податкового паспорта», який розробив Департамент фінансів ОДА спільно з Головним управлінням фіскальної служби у Чернівецькій області з метою надання практичної допомоги органам місцевого самоврядування у визнaчeнні ними рeaльної дохідної бaзи бюджетів місцевого самоврядування.

Крім того, студентам було презентовано виконання дохідної частини місцевих бюджетів Чернівецької області за 2018 рік. У процесі розгляду даних питань відбувся жвавий обмін думками між студентами та фахівцями.