30 березня на факультеті фінансів, підприємництва та обліку відбувся День відкритих дверей.

Що це?  Як це? Для чого?

Дні відкритих дверей проводяться з метою ознайомлення майбутніх студентів із їхньою професією.

Зареєструвавшись, абітурієнти мали змогу прослухати загальну презентацію щодо особливостей вступу та навчання на факультеті, а також ознайомитись із презентаціями кожної спеціальності за якими готуються майбутні фахівці та пригостися смаколиками, які приготували наші студенти.  На урочистій частині до гостей з привітальним словом зверталися декан факультету к.е.н. Марич Максим Григорович., голова студентського парламенту Дяконов Станістав та  заступник голови профбюро факультету Костюк Ольга.

Від профбюро факультету була проведена лотерея, де призи отримали абітурієнти  з кожних спеціальностей.

Двері  нашого факультету відчинені кожного дня не тільки для студентів, а й для абітурієнтів та їхніх батьків.

Сподіваємося, що після такого теплого прийому наступного разу у стінах нашого  корпусу ви будете вже студентами нашого факультету.