21 березня 2019 завідувач кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва Юрій Едуард Олександрович та доцент кафедри Сокровольська Наталія Ярославівна взяли участь у публічному обговоренні проекту Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2019 рік, яке проходило у Головному управління Державної казначейської служби України в Чернівецькій області. Під час обговорення присутніх ознайомили з проектом Антикорупційної програми  Державної казначейської служби України на 2019 рік, підсумками Антикорупційної програми  Державної казначейської служби України за 2018 рік. За результатами були внесені пропозиції до проекту Антикорупційної програми  Державної казначейської служби України на 2019 рік, які будуть передані на центральний рівень.

Крім того, учасникам публічного обговорення була представлена нова освітня програма  підготовки фахівців на кафедрі – «Кібербезпека у фінансах», що зацікавило працівників органів Державної казначейської служби України у зв’язку з переходом усіх розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на дистанційну систему обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство».