Вітаємо випускників факультету фінансів, підприємництва та облік Чернівецького національного Університету імені Юрія Федьковича з успішним завершенням навчання та отримання диплома «магістра».

Дорогі друзі, шановні випускники, цей день, свято вручення дипломів назавжди залишиться палким спогадом у ваших серцях.

Бажаємо Вам не втрачати життєвий оптимізм і той молодечий запал, який супроводжував вас протягом всіх років навчання.

Перегорнуто нову сторінку. І перед вами чистий аркуш. Знаємо, ви заповните його без помилок, так, як учили ваші наставники.

Шануйте викладачів які дали вам знання і прагнули виховати вас чесними і добрими людьми. Любіть свій край, чесно і високо несіть горде наймення людини.

Не заплямуйте доброго імені своїх батьків і честі рідного закладу. Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість.

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії! Нехай Вам щастить у нових звершеннях!

З найщирішими побажаннями

адміністрація факультету