Викладачі кафедри управління проектами та безпеки підприємства  та студенти факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича прийняли участь у  міжвузівському студентському круглому столі на тему: «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін» на базі ПВНЗ «Буковинський університет», який відбувся 30 листопада. У роботі міжвузівського студентського круглого столу приймали участь студенти Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, ПВНЗ «Буковинський університет», Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Чернівецького коледжу дизайну та економіки.

В цікавій формі студенти факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича обговорювали такі питання як – «Зовнішня торгівля України: сучасні масштаби та перспективи розвитку» (Лічман Євгенія, Мельник Світлана); «СRМ-менеджмент» (Ільчук Яна); «Світовий та вітчизняний досвід управління проектами» (Гарасим Іван); «Крауд-технології інноваційних змін в Україні» (Дембіцька Алла); «Краудсорсинг як інноваційний метод залучення капіталу для розвитку бізнес проектів» (Столяр Маріанна).

Круглий стіл став справжнім простором для відвертої розмови, дискусійним майданчиком критичного розуміння проблем економіки в умовах технологічних змін.