3 грудня 2018 року відбулась зустріч студентів-фінансистів 4 курсу факультету фінансів, підприємництва та обліку з Президентом «Chernivtsi Business Group», співвласником компанії «ARTFOUR», співвласником компанії «Weekend-Выходной Україна» Філіпчуком Віталієм Івановичем.

Зустріч проходила у форматі діалогу-бесіди, була динамічною та «живою». Студенти мали можливість не тільки почути досвід заснування та ведення бізнесу, розвитку лідерських якостей та активної громадської позиції Віталія Івановича, але й поділитися власними ідеями та планами розвитку їх як фахівців у сфері фінансів, почути цінні поради досвідченого підприємця з приводу їх подальшої реалізації в сучасних умовах розвитку економіки. Приємним моментом для студентів стало вручення гостем презенту (картини виробництва «ARTFOUR») для найактивнішої студентки (Лахнюк Вікторії), яка продемонструвала креативність мислення та активно висловлювала власну думку. Ділячись враженнями студенти відмітили, що дана зустріч мотивує їх розвиватися, активніше брати участь у різноманітних заходах та проектах, відповідальніше ставитись до навчання та організації власного часу.