Надзвичайно цікавим та насиченим був тренінг для студентів спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, проведений спеціалістом з підбору персоналу компанії AB InBev Efes Олександрою Ворю.

AB InBev Efes є одним з лідерів українського пивоварного ринку та спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes. AB InBev Efes в Україні має три пивоварні в Чернігові, Харкові та Миколаєві та  сім регіональних офісів продажів. Штат компанії в Україні налічує більше 2000 співробітників.

Звісно, фахівець такого рівня має що розказати студентам.

Пані Олександра ознайомила присутніх із діяльністю компанії, її місією та досягненнями. З неприхованою увагою наші майбутні фахівці слухали про те, що атмосфера в колективі підприємства сприяє тому, що кожний співробітник проявляє ініціативу та максимально реалізує свій потенціал для подальшого розвитку (наприклад, оплачувані стажування в інших країнах чи швидкий кар’єрний зріст). Загалом, студенти отримали змогу дізнатись про можливості кар’єрного та професійного розвитку в одній з найбільших міжнародних FMCG компаній в Україні.

Частина тренінгу – бізнес-симуляція, метою якої було формування цінової та рекламної стратегії для власного бару і яка дала можливість студентам відчути себе в ролі директора віртуального бізнесу. Такі форми навчання сприяють створенню серед студентів здорової конкуренції, адже кожна міні-група хотіла, щоб їхня віртуальна компанія закінчила “сезон” з кращими показниками, ніж їх конкуренти. Студенти з цікавістю виконали поставлені завдання, переможці отримали призи!

Студенти дякують викладачам кафедри та п. Олександрі за отримані сучасні знання!