Сьогоднішніх студентів, особливо старшокурсників, більше ніж теорія, цікавить практичне застосування набутих знань, навичок та умінь. Саме з цією метою для студентів 3 курсу 331 групи спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» було проведено виробниче практичне заняття з дисципліни «Стратегія підприємництва» в торговельному центрі «Епіцентр».

Основною метою заняття було  проаналізувати та визначити величину впливу факторів зовнішнього та внутрішнього середовища на формування стратегії бізнесу, визначити ключові фактори успіху в конкурентній боротьбі, здійснити стратегічний аналіз потенціалу організації та стратегічний аналіз конкурентоспроможності потенціалу. Увага також була приділена питанням формування кадрового потенціалу організації, так як персонал підприємства –  це однин його найцінніших ресурсів.

Допомогли в цих питаннях студентам менеджер з персоналу торговельного центру «Епіцентр» Півторак Альона Миколаївна та завідувач секції відділу інструментів Клим Микола  – магістр спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Студенти змогли отримати вичерпні відповіді на всі свої питання і переконатися у необхідності знань для успішного ведення справ.

Для студентів такі заняття сьогодні стають безцінним досвідом, якого вони набувають у процесі навчання та який вони вже зараз та в майбутньому можуть використати в реалізації своєї бізнес-ідеї чи організації власної справи.