Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності  виступила організатором проведення бізнес-тренінгу, до участі в якому було запрошено власника кафе C.O.T.T.E. Хіль Романа Васильовича. Тема зустрічі: «Актуальні тренди та секрети сучасного бізнесу», в рамках якої студенти групи 131, 431, 432 дізналися  про основи створення ресторанного бізнесу та актуальні питання сучасного бізнес-планування.

Особливо студентів цікавило, з чого і коли варто починати свою справу, як правильно вибрати нішу на ринку, які помилки не варто допускати, про основні перепони на даному шляху. Студенти групи 431 та 432 зацікавилися питанням ресторанного бізнесу і жваво обговорювали з власником даного закладу питання життєвого циклу ресторану, особливості роботи з персоналом закладу, які капіталовкладення необхідні для започаткування справи.

Для студентів подібні заняття будуть безцінною практикою і вікном можливості розвитку. Впевненні, що дана зустріч буде поштовхом до творчого пошуку в побудові моделі власного бізнесу та формуванні бізнес-поведінки наших студентів-підприємців!