24 листопада 2018 року на факультеті фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся День відкритих дверей.

Відвідавши День відкритих дверей, абітурієнти та їх батьки отримали змогу поспілкуватись з керівництвом факультету, представниками органів студентського самоврядування та ознайомитися з Правилами прийому на 2019 рік.

День відкритих дверей розпочався з реєстрації учасників за напрямами їх майбутніх спеціальностей, а саме: «Фінанси, банківська, справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Захід розпочався із загальної зустрічі з керівництвом факультету. Зі вступним словом до присутніх звернувся декан факультету к.е.н. Максим Григорович Марич, який детально розповів абітурієнтам про правила прийому на навчання, особливості навчання на факультеті, спектр освітніх програм за якими здійснюється підготовка фахівців, наголосив на необхідність практичного спрямування здобутих теоретичних знань, над яким працює кожна кафедра, організовуючи різного роду зустрічі з провідними фінансистами, підприємцями, банкірами, аудиторами України.

Особливості студентського життя та шляхи самореалізації молоді на факультеті висвітлили заступник голови профбюро студентів факультету Оксана Лозяк та голова парламентської групи факультету Богдан Мельник.

Цікаву лотерею для майбутніх студентів підготувало профбюро факультету. Окрім цього, кожна кафедра презентувала абітурієнтам спеціальність/спеціалізацію за якою здійснює підготовку студентів та цікаві сюрпризи. А студенти підготували смачні смаколики, щоб наші гості відчули дружню атмосферу  та дух патріотизму за факультет та університет в цілому!

Надіємось,  вам сподобалось! Чекаємо вас вже в статусі студентів факультету фінансів підприємництва та обліку!