З метою поглиблення теоретичної та практичної підготовки майбутніх фахівців 15 листопада 2018 року студенти групи 326 спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» коледжу Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича з куратором Марич Аліною Василівною та спільно з групами 311с та 312с заочної форми навчання під керівництвом декана факультету фінансів, підприємництва та обліку Марича Максима Григоровича та доцента кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва Федишин Майї Пилипівни, в рамках виховної роботи разом відвідали ТВБВ №10025/057 АТ «Ощадбанк», де ознайомилися з історією створення та розвитку банку.

Заступник керуючого відділенням Цуренкова Лідія Євгенівна провела лекцію, яка супроводжувалася цікавими та пізнавальними розповідями про діяльність банку, особливостями роботи фінансової установи, її структурних підрозділів та відділів, а також операцій та послуг, які вони надають. Студенти дізналися про підрозділи, які відповідають за внутрішню роботу банку та  яким чином розподілена робота з клієнтами. Під час екскурсії студентам показали в режимі реального часу роботу співробітників банку, висвітлили їх умови праці, специфіку продуктів банку, функції і завдання, які вони виконують.

Також Лідія Євгенівна розповіла студентам про функціональні обов’язки спеціаліста та менеджера по обслуговуванню клієнтів, касира, про те, які професійні якості та навички необхідні працівникам банку. Під час екскурсії студенти познайомилися із основними банківськими професіями: менеджер банківської сфери, касир-операціоніст, спеціаліст з обслуговування клієнтів, отримали інформацію про користування Інтернет-банком Ощад-24, мобільними додатками банку. Особливою цікавістю серед студентів користувалися теми діяльності інкасаторської служби, роботи сховища, системи відслідковування підозрілих грошових потоків та виготовлення пластикових карток. Під час бесіди студенти підняли й важливі питання реформування банківської системи у країні. І звичайно, як споживачам, всім було цікаво дізнатися як планувати власний бюджет та витрати, убезпечити себе від інколи некоректних дій фінансових установ та неякісних фінансових послуг.

Висловлюємо щиру вдячність керівникам банку за цікаву та змістовну екскурсію та сподіваємось на подальшу співпрацю та  можливість  закріпити  знання  і  сформувати  практичні вміння та навички наших майбутніх молодших спеціалістів, необхідних для здійснення раціональної економічної діяльності.