У кожній людині ще з самого народження закладено потенціал. Головне питання – як цей потенціал розкрити. Тому з метою створення найбільш сприятливих умов для того, щоб наші студенти могли реалізовувати свої здібності у професійному зростанні, на факультеті фінансів, підприємництва та обліку відбулась зустріч із старшим менеджером з HR PwC Ukraine Антоніною Курець.

Фірма PwC Ukraine стрімко розвивається у сфері аудиторських, податкових, юридичних та консалтингових послуг та вже багато років встановлює стандарти з надання професійних послуг. Студенти дізнались про можливості працевлаштування, графік роботи, нетворкінг та Банк ідей, особливості проектної роботи та багато іншого про регіональну мережу.
Студенти зацікавились перспективами працевлаштування у мережі, тим більше, що випускники нашого факультету вже успішно себе зарекомендували як працівники PwC!

Бажаємо нашим студентів успіхів у професійному зростанні та дякуємо представникам фірми PwC за можливості розширення горизонтів!