Викладачами кафедри управління проектами та безпеки підприємства факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича доцентом Белей Світланою, доцентом Гуменюком Анатолієм, к.е.н. Колосінською Мар’яною, к.е.н. Шахраюх-Онофрей Світланою спільно з доцентом кафедри фінансів ПВНЗ «Буковинський університет» Стаховою Наталією  організовано та проведено 31 жовтня 2018 року міжвузівський студентський круглий стіл на тему: «Фінансово-економічні, інформації, організаційні та правові інструменти управлінських технологій розвитку бізнес-проектів у контексті «Smart Economy» із врахуванням сучасних викликів, загроз і можливостей». У міжвузівському круглому столі прийняли участь студенти  1, 4 та 5 курсів під керівництвом викладачів обох ВНЗ.

У рамках круглого столу студенти презентували свої доповіді, проаналізували ситуацію щодо фінансово-економічних, інформаційних, організаційних та правових інструменти управлінських технологій розвитку бізнес-проектів у контексті «Smart Economy».