19 жовтня 2018 року відбулась зустріч декана факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Марича Максима Григоровича та представників кафедр в складі: завідувача кафедри управління проектами та безпеки підприємства доцента Гуменюка Анатолія Марковича, доцента кафедри обліку і оподаткування Попової Валентини Дмитрівни, доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Вербівської Людмили Василівни, асистента кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва Полагнина Дмитра Дмитровича зі студентами 3 курсу коледжу ЧНУ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» по вул. Банкова (кол. Штерна) 1.

Така зустріч вже стала традиційною для нашого факультету та студентів-коледжистів. Відчувалось, що ми були вдома, оскільки з коледжем в нас одна спільна історія. Це і недивно, оскільки 80% минулорічних випускників-коледжистів продовжили навчання в нас на факультеті фінансів, підприємництва та обліку. Студенти зустріли нас з посмішками та радістю, а ми були раді бачити їх змужнілими та дорослими і такими нам рідними, з якими ми є єдиним цілим.. Дуже приємно, що вони нас пам’ятають і хочуть продовжувати навчання в університеті. В ході бесіди студентів зацікавило навчання на різних спеціальностях факультету, а саме «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». На цьому наше спілкування не завершилось, оскільки студенти-коледжисти 24 листопада о 11.00 год. прийдуть до нас, фактично до себе додому в корпус по вул. Садова, 5, де відбудеться День відкритих дверей факультету фінансів, підприємництва та обліку, їх чекає теплий прийом та смачні сюрпризи. Ласкаво просимо всіх зацікавлених та бажаючих.