Минулого тижня студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за запрошенням Навчально-наукового інституту прикладної економіки та менеджменту Одеської національної академії харчових технологій відвідали колоритне місто Одеса.

Знайомство з регіоном розпочалося із Аккерманської фортеці, яка вразила своєю величчю, могутністю та красивими морськими краєвидами! А також побували із візитом на виноробні, а  точніше – у  Центрі культури вина Шабо. Враження просто «зашкалювали», адже ніхто не очікував побачити дійсно, гідне уваги, таке потужне підприємство, яке працює за принципом з «лану до столу». Дізнались історію ВИНА від  першої згадки до сьогодення….

Наступний день розпочався з наукової події – міжнародної конференції «Економічні та соціальні аспекти розвитку України на початку ХХІ століття», що відбувалась в стінах університету-партнера Одеської національної академії харчових технологій, в якій приймали участь науковці з Польщі, Румунії, Болгарії та інших країн. Крім того, перебування в університеті передбачало відвідування навчальних лабораторій з приготування їжі та її експертизи, а також екскурсію по ОНАХТ…

Як відомо, колорит Одеси проявляється в атмосфері міста! Прогулюючись вулицями, у супроводі «колоритного одесита» відчуваєш себе вільно, не напружено, дізнаєшся багато цікавинок з перших вуст. Всюди можна зустріти вуличних музик, які грають від  Вівальді до хіта минулого літа Деспасіто, що створює особливий романтичний настрій.

Оперний театр дивовижний! Пощастило стати частиною опери Дж. Верді «Кармен» (на той час всі ще були живі і в прямому і в переносному сенсі)… Мало хто знає, що архітекторами Одеського національного театру опери і балету, Віденської державної опери і …Чернівецького музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської були одні  і ті ж люди (французи Ф. Фельнер та Г. Гельмер)….

Осінь – це час змін, час тепла та час для підведення підсумків.

Що ж писати можна багато. Але варто поїхати і все відчути…