Вступивши на пороги університету, ти починаєш зовсім нове життя, а яке саме – ти обираєш сам. Ми вибрали навчання на факультеті фінансів підприємництва та обліку ЧНУ імені Юрія Федьковича. З першого дня ми відчули, що студентські часи тут будуть насиченими, цікавими і захоплюючими.

З початку навчального року особливо запам’ятається ще один незабутній день. Для нас, першокурсників, 13 жовтня влаштували посвяту – поїздку у Львів. Сам день вражав своєю прекрасною погодою, а скільки ми ще відвідали, побачили і вивчили. Безліч яскравих емоцій давали нам більше сил піднятися на найвищу точку Львова – Високий замок, звідки виднілось майже все місто. Краса історичних будівель змушувала нас поринути у їхню історію, а талановиті люди подбали про доповнення цієї краси. І скільки ще сталось за цей день.

Студенти першого курсу дуже вдячні за блискучу ідею посвяти нашим кураторам Лютік Оксані Мирославівні, Кравчук Ірині Петрівні та заступнику декана з організаційно-виховної роботи Русул Любов Василівні. Ця пізнавальна та яскрава поїздка додала сил для подальшого навчання і сильніше всіх об’єднала.