Мабуть кожного випускника коледжу сьогодні цікавлять питання: куди поступати, щоб отримати якісну вищу освіту? І щоб знання, які будуть здобуті, не залишилися просто інформацією, а були цікавими та використані з максимальною користю в практичній діяльності. Саме з цією метою,  викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності було  проведено майбутнім абітурієнтам лекцію-презентацію про перспективну та актуальну для них спеціальність “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.

Майбутні абітурієнти дізнались основну інформацію про кожен з блоків презентованої спеціальності, побачили чим живе факультет і кафедра, наскільки насичене цікавими подіями і заходами практичного спрямування життя наших студентів. Слухачі отримали багато цінної інформації для роздумів про можливість отримання практичної і корисної в житті спеціальності. Адже підприємництво, торгівля, біржова діяльність – це нові можливості, й, відповідно, кращі перспективи для успіху в житті!

Особлива подяка за організацію заходу викладачу коледжу ЧНУ та куратору 326 групи Марич Аліні Василівні!