Одеська національна академія харчових технологій у співробітництві із Білоруським державним економічним університетом (Білорусь); Гомельським державним технічним університетом ім. П.Й. Сухого (Білорусь); Русенським університетом «Ангел Канчев» (Болгарія); Університетом харчових технологій (Болгарія); Алматинським технологічним університетом (Казахстан); Технологічним інститутом Нінбо Чжецзянського університету (Китай); Технічним університетом Молдови (Молдова); Університетом прикладних наук і мистецтв (м. Мутенц, Швейцарія); Аріельским університетом (Ізраїль); Телавським університетом ім. Я. Гогебашвілі (Грузія); Познанським університетом природничих наук (Польща); Новосадським університетом (Сербія) під егідою Black Sea Universities Network  – об’єднання  110 закладів вищої освіти 12 країн Чорноморського регіону запрошує вас на Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science”,  який проводиться з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців, залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Конкурс проводиться за наступними напрямками:

– харчова наука і технології;

– економіка і управління;

– автоматизація, електромеханіка та розробка робототехнічних систем;

– ІТ технології та кібербезпека;

– енергетика та енергоефективність;

– екологія та охорона навколишнього середовища.

Детальна інформація за посиланням: http://isc.onaft.edu.ua/vimogi/